X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اردوی هلند اعتماد بنفس ویژه ای به ما داد

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/04

شاه علی دوست: مس را می بریم تا از مسئولین و کادر فنی تشکر کنیم

هافبک جوان و با اخلاق تیم پاس گفت: تمرینات منظم و مناسب، اردوی مثال زدنی هلند و شرایط روحی مناسبی که مدیر عامل و مسئولین باشگاه برای بازیکنان مهیا کرده اند، باعث شده با دست پر وارد اولین جدال خود در لیگ دهم شویم.

روز به شاه علی دوست در خصوص دیدار تیمش مقابل مس کرمان عنوان کرد : بازی اول بدلیل تغییرات تیم ها در شرایطی برگزار می شود که شناخت حریفان از یک دیگر کامل نیست اما شرایط مناسبی که برتیم ما حکم فرما است باعث شده روحیه برد داشته باشیم و کمتر به حریفمان و اسم و رسمش فکر کنیم.

هوی تأکید کرد: اردوی هلند شخصیت تیمی ما را بالا برد بعلاوه اعتماد بنفس ویژه ای به تک تک ما بازیکنان داد و همین موضوع باعث شده هر یک در تلاش باشیم تا به نوعی لطف مسئولین و کادر فنی را که این اردو را برای ما مهیا کرده اند جبران کنیم.

شاه علی دوست در ادامه از برنامه های فرهنگی و جانبی که توسط مسئولین استانی و باشگاهی برای تیم در روز های اخیر برگزار شد ابراز رضایت کرد و افزود: این برنامه ها باعث می شود ما بازیکنان از لحاظ روحی تغذیه شویم و از این بابت هم مشکلی نداشته باشیم.

وی در خاتمه گفت: با شناختی که از تیم خودم دارم ، می توانم این قول را به هواداران بدهم که از بازی فردا دست خالی خارج نمی شویم و به یاری خدا لیگ دهم را با پیروزی آغاز می کنیم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب2 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید