X
تبلیغات
رایتل

اختصاصی/ در نشست صمیمی هیات فوتبال همدان؛

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/05/03

ملاحی: بازی در پاس 50 ساله افتخار هر بازیکنی است 

مدیرعامل پاس همدان گفت: بازی در پاس 50 ساله، افتخاری برای هر بازیکن است. 

کریم ملاحی در نشست صمیمی هیئت فوتبال همدان که شنبه شب برای روحیه دهی به  نماینده همدان در لیگ برتر در هتل پارسیان همدان تشکیل شده بود، افزود: آشنایی مهندس پیریایی با ورزش شرایط کار را برای ما راحت تر کرده و با رعایت کلیه ضوابط امورات باشگاه را زیر نظر ایشان به اجرا در می آوریم.

ملاحی ادامه داد: از نیمه های فصل گذشته که پیریایی به عنوان استاندار همدان منصوب شد، از تیم ما حمایت کامل داشته و امسال نیز در شروع فصل به ما قوت قلب دادند. از سایر ارگانها نظیر تربیت بدنی، هیات فوتبال و رسانه ها که حمایت خوبی از تیم داشتند نیز سپاسگذاریم.

مدیرعامل پاس همدان اظهار داشت: فصل نقل و انتقالات را تازه سپری کردیم. با توجه به شرایط باشگاه، نفراتی از تیم جدا شده و نفراتی نیز به تیم پیوستند که مهمترین عامل برای انتخاب بازیکنان در مرحله اول اخلاق و سپس مسائل فنی آنها موثر بوده است.

کریم ملاحی با اشاره به سابقه 50 ساله پاس که بازی در آن افتخاری برای هر بازیکن محسوب می شود، خاطر نشان کرد: در ایران تنها دو تیم هستند که روی پیراهنشان ستاره به نشانه کسب عنوان قهرمانی آسیا نقش بسته، یکی از این دو تیم استقلال و دیگری پاس است. امیدوارم این جوانان از فرصتی که برای بازی در این تیم پر افتخار نصیبشان شده نهایت استفاده را ببرند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر




پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید