X
تبلیغات
رایتل

مدیر روستا با تقدیر از سردار ملاحی:

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/04/23

شرایط مطلوبی برای حضور در لیگ برتر داریم 

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: شرایط مطلوبی برای حضور پرقدرت در مسابقات لیگ برتر امسال داریم.   

اصغر مدیر روستا افزود: اردوی های آماده سازی تیم به شکل منظم و با برنامه ریزی مطلوب در حال انجام است و با 100 درصد آمادگی در رقابت های لیگ برتر حضور خواهیم یافت.

وی با ابراز رضایت از اردوی آماده سازی تیم فوتبال پاس در هلند گفت: کشور هلند دارای کمپ های تمرینی بسیار مناسب است و به لحاظ آب و هوایی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی نیز شرایط ایده آلی دارد.

وی اظهار داشت: ترکیب تیم فوتبال پاس برای حضور در رقابت های لیگ برتر دهم تکمیل شده و هیچ نگرانی درخصوص جذب بازیکن جدید و تکمیل فهرست تیم نداریم.

مدیر روستا با قدردانی از مدیرعامل باشگاه پاس در مهیا کردن شرایط مناسب برای برپایی اردوهای تمرینی گفت: حمایت های سردار ملاحی باعث شده تا کادر فنی با آرامش و بدون دغدغه برنامه های تمرینی و آماده سازی تیم را انجام دهد.

وی در خصوص وضعیت برنامه های لیگ برتر فوتبال گفت: خوشحالم که پاس همدان در نخستین بازی میزبان است و می توانیم پس از اردوی آماده سازی کشور هلند، چند جلسه تمرینی تا قبل از این مسابقه در همدان داشته باشیم.

مدیر روستا افزود: رقابت های امسال لیگ برتر بسیار سخت و دشوار است و تمامی تیم ها با جذب بازیکنان خوب درصدد موفقیت در این مسابقات هستند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید