X
تبلیغات
رایتل

کوتاه و خواندنی از پاس همدان

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/04/12

میثم ناصرنژاد

* شهباز ارکین اف مهاجم ازبک فصل گذشته پاس همدان از سوی کادر فنی این باشگاه دیپورت شد. گویا مدیر روستا اجازه تمرین به این بازیکن پس از بازگشت از کشورش را هم نداده است.
* آمدن ایوان پترویچ به تیم پاس همدان کامل منتفی شده است و این بازیکن قصد دارد در تیم شاهین بوشهر ماندگار شود.   

* جدایی یدا... اکبری از باشگاه پاس همدان قطعی است ضمن اینکه آرتور یدیگاریان هافبک ارمنستانی به تمرینات این تیم ملحق شد.

* ساشا کلونیجا مدافع صربستانی هنوز به تیم پاس همدان بازنگشته و معلوم نیست این بازیکن چه زمانی قرار است به این تیم ملحق شود.
* کادر فنی تیم پاس از عملکرد ادو نوبوکو ابراز رضایتمندی کرده اند و گویا قرار است یک مهاجم برزیلی نیز به زودی به این تیم ملحق شود.
* بالاخره پس از رفت و آمدهای زیاد، سرادان گمالوویچ باردیگر با تیم پاس قراردادمنعقد کرد. گفته می‌شود رقم قرارداد این مربی صرب تبار 80 میلیون تومان است.
* از هم اکنون موضع گیری‌ها نسبت به کادر فنی جدید تیم پاس آغاز شده است. برکناری پورمسلمی مربی بومی همدان از تیم پاس اعتراضاتی را به همراه داشته است.
* شماری از هواداران تیم پاس با ارسال پیامک به روزنامه هگمتانه؛ خواهان مصاحبه با سردار ملاحی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس پیرامون آخرین وضعیت این تیم شدند.
* با وجود اینکه مسؤولان باشگاه پاس همدان بازیکن جدید خود را در اختیار گرفته‌اند، اما به دلیل عدم اطلاع رسانی؛ هواداران این تیم نگران اوضاع این تیم هستند.
* برخی مربیان فوتبال همدان از اینکه کادر فنی تیم پاس به جای استفاده از بازیکنان بومی؛ نفراتی از تیم هایی نظیر مهرکام و استقلال جنوب تهران در اختیار گرفته اند؛ ابراز گلایه مندی کردند.
* در حالی که انتظار می‌رفت همزمان با شروع کار پاسی‌ها در لیگ دهم، معاونت‌های اقتصادی و فرهنگی این باشگاه تعیین شوند اما هنوز خبری از این انتصاب‌ها نیست.
* برپایی اردوی تیم پاس در کشور هلند، این روزها مورد اعتراض برخی اهالی فوتبالی قرار گرفته و معتقدند در اردوی 10 روزه آن هم در کشور دور افتاده هلند چه تمرین خاصی می‌توان انجام داد!
* یکی از بازیکنان همدانی که گفته می‌شود اکنون دو سال است در تیم پاس تمرین می‌کند، نسبت به بی توجهی مدیر روستا به شرایطش ابراز گله مندی کرد.
* لیدرهای تیم پاس همدان هم چنان منتظر تعیین تکلیف و برنامه‌های فصل جدیدشان هستند. دکتر حسنی رئیس کانون هواداران باشگاه پاس فعلا در دسترس نیست و معلوم نیست چه وضعیتی در کانون هواداران این باشگاه به وجود آید!
* مسؤولان باشگاه پاس همدان به شدت مخالف برگزاری تمامی دیدارهای این تیم در ورزشگاه شهید مفتح هستند. مدیریت باشگاه اعلام کرده فقط مقابل تیم‌های مطرح در این ورزشگاه به میدان می‌روند.
* سردار ملاحی مدیرعامل باشگاه پاس در حال تدوین چند طرح بزرگ اقتصادی است. سردار ملاحی تولید درآمد و خودکفایی را برنامه اصلی و بلند مدت تیم پاس لحاظ کرده است.
* بازیکنان تیم پاس هم چنان به دنبال دریافت بخشی از قراردادهای مالی خود هستند. گویا قرار است امروز مبلغی از قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت شود.
* با حضور سامان صفا، نگرانی پاسی‌ها بابت جذب دروازه بان تا حدودی برطرف شد.
* مربیان سابق تیم بانوان فوتبال پاس هم چنان چشم انتظار راه اندازی مجدد این تیم هستند. گویا قرار است اداره کل تربیت بدنی همدان 10 میلیون تومان به این تیم کمک کند.
* ترافیک کاری اعم از مذاکره و عقد قرارداد با بازیکنان؛ برنامه‌های فدراسیون‌؛ نشست‌های فدراسیون و پیگیری دستورالعمل‌ها و رسیدگی به برنامه‌های باشگاه و تأمین مایحتاج تیم توان استراحت را از سردار ملاحی و سرهنگ پیمبری مدیرعامل و قائم مقام باشگاه گرفته است به طوری که روزانه بیش از 50 مراجعه کننده؛ ملاقات حضوری و مستقیم با این دو مسؤول باشگاه دارند.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب1 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید