X
تبلیغات
رایتل

مدیرروستا: در زمان مدیریت گذشته گزینه سرمربیگرى استقلال بودم

ارسال شده توسط:علی ثقفی در تاریخ: 1389/03/25

على اصغر مدیرروستا سرمربى تیم فوتبال پاس همدان گفت: در زمان مدیریت پیشین استقلال جزو گزینه سرمربیگرى این تیم بودم. 

وى درباره شرایط پاس همدان در فصل آینده اظهار داشت: حدود ۱۰ تا ۱۲ بازیکن از تیم جدا شده اند و از میان بازیکنان فصل گذشته که قراردادشان به اتمام رسیده بود تنها ساشا کلونیجا تمدید کرد و بقیه بازیکنان نظیر مجید حیدرى، پویا سیف پناهى، وحید على آبادى، روزبه شاه علیدوست، آرتور یدیگاریان، مرتضی عزیزمحمدى، پوریا قیدر و هادی بلورى قرارداد داشتند.  

او ادامه داد: ثابتى، نور محمدى و خیرخواه هم جدیدا جذب شده اند. 3 بازیکن دیگر از سهمیه لیگ برتر ما باقى مانده است که بازیکنانى از تیم هاى شهرستانى در پست مهاجم و مدافع جذب خواهیم کرد و با آنها به توافقات اولیه رسیده ایم.  

سرمربى پاس همدان درباره بازیکنان جدا شده از این تیم اظهار داشت: آنها اگر بازیکنان خوبى هم بودند به کار ما نمى آمدند و به بازیکنانى که جدا شدند نیازى نداشتیم. 

مدیرروستا افزود: ۲ بازیکن خارجى هم در پست هاى مهاجم و دفاع وسط مد نظر ما هستند که از خارج از کشور مى آیند و از بازیکنان خارجى که سابقه بازى در لیگ ایران را دارند، نیستند. 

این مربى یادآور شد: چند بازیکن هم از لیگ دسته اول جذب خواهیم کرد، اما چون مسابقات دسته اول هنوز به اتمام نرسیده منتظریم بازى ها تمام شود و سپس با بازیکنان مورد نظر وارد مذاکره شویم. 

مدیرروستا در رابطه برگزارى جلسه تست فنى از بازیکنان مستعد استان عنوان کرد: براى بازیکنانى که در همدان یا شهرهاى اطراف هستند تست فنى گذاشته ایم که از امروز به مدت ۲ روز برگزار مى شود. این تست بیشتر براى بازیکنان بومى است و هر روز یک نوبت برگزار مى شود.  

سرمربى پاس همدان درباره برگزارى اردوهاى این تیم اظهار داشت: ۱۵ یا ۱۶ تیرماه اردوى تدارکاتى خود را در آنکارا ترکیه به مدت یک هفته تا ۱۰ روز برگزار خواهیم کرد. اردوهاى داخلى را هم در همدان و رامسر برگزار خواهیم کرد.  

وى در پاسخ به این سوال که پاس همدان بیشتر براى بقا در لیگ برتر جنگیده و شرایط فصل آینده را چطور مى بیند، خاطرنشان کرد: امسال با حمایت مسئولان باشگاه تدارک خوبى دیده ایم و بازیکنان خوبى را هم جذب کرده ایم. در لیگ دهم براى قرار گرفتن در رتبه هاى بالاى میانه جدول به میدان خواهیم رفت. 

مدیرروستا درباره اینکه گفته مى شود جزو گزینه هاى مدیریت پیشین استقلال براى هدایت آبى پوشان در لیگ دهم بوده است، گفت: نظر لطف مدیر سابق باشگاه استقلال بوده است. نه اینکه چون یکى از گزینه ها بودم این موضوع را مطرح کنم، اما آشتیانى یکى از مدیران خوب باشگاهى است. البته در این زمینه صحبت رسمى و خصوصى و خاصى با هم نداشتیم، اما یکى از گزینه ها بودم.

موضوع یادداشت:  - چاپ این مطلب0 نظر
پتیگاه اطلاع رسانی فوتبال همدان را صفحه خانگی خود کنید